Žalobce ho viní z toho, že v období od listopadu 2007 do roku 2011 ji v pěti případech měl v podnapilosti osahávat po celém těle, přestože věděl, kolik je děvčeti let a přestože se dívka vždy bránila a křičela. Poprvé se to stalo krátce před jejími teprve osmými narozeninami. „Bylo to večer, táta byl ožralý, stála jsem u dřezu a on ke mně přišel a začal mě nahoře osahávat, bránila jsem se, ale pak to pokračovalo i na gauči, kde mě držel za ruce a snažil se mi vyhrnout triko, pak jsem utekla," vypověděla dívka.

K ataku ze strany nevlastního otce došlo údajně i na chatě u známých. I zde ji měl opilý opět obtěžovat a pokoušel se jí do přirození zasunout prst. Dívka utekla do místnosti za matkou a tetou a vše jim řekla. „Teta se mračila a máma se smála, ona mi nikdy nevěřila, když jsem jí to říkala. Naposledy mě obtěžoval v září 2011 doma, když jsem spala na jedné posteli s matkou. Mámu vzbudil a vyhodil z bytu a mně strčil ruku do kalhotek, bolelo to… Podařilo se mi pak utéct za mámou na chodbu, kde jsme čekaly, až se prospí. Pak nás pustil domů. Pokaždé se to stalo, když byl opilý, a vždycky říkal, že mi nechce ublížit, a druhý den si nic nepamatoval," dodala.

„Je to všechno nesmysl, všechno si to vymyslela. Pomstila se mi, protože jsem jí zakázal jet na prázdniny k babičce, když přinesla na vysvědčení dvě pětky," opakovaně tvrdil žalovaný.

Připustil pouze, že tak dvakrát do týdne si zajde na pivo. „Ale že bych byl zbouranej, to ne," uvedl obžalovaný. Podle slov poškozené dívenky ale matka i otčím bývali v hospodě téměř denně. Nevlastního otce prý má ale raději než matku, protože se o ně uměl postarat líp než ona. Dívka dnes žije v zařízení Robinson pro děti v ohrožení. Sama se domnívá, že kdyby se vrátila domů, otčím by si už nic na ni netroufl.