Zloději v noci z neděle na pondělí rozbili skleněné vstupní dveře, vnikli do obchodního domu a z klenotnictví odnesli cennosti v hodnotě asi milion korun, přesná výše škody ale zatím není známa. "Pachatelé po překonání interních zábran objektu a zabezpečovacího zařízení v prodejně odcizili dosud nezjištěné množství cenností a po pár minutách z místa s lupem utekli. Přesná škoda, kterou napáchali, bude známa po inventurní kontrole majitele obchodu, ale je pravděpodobné, že přesáhne částku jeden milion korun," sdělila mluvčí policie Veronika Hokrová.

Zloději se vloupali do klenotnictví v obchodním centru na Rokycanské.Kriminalisté nyní vyhodnocují získané kamerové záznamy, porovnávají stopy z místa činu a zjišťují veškeré okolnosti. 

"Policisté žádají občany, kteří 14. října v době od půlnoci do půl čtvrté ráno projížděli se zapnutým záznamovým zařízením ve vozidle Rokycanskou ulicí od Masarykovy ulice směrem na Prahu a v opačném směru, dále Hřbitovní ulicí, okrajovou částí plzeňské Doubravky, Božkova a Červeného Hrádku, aby zavolali na bezplatnou linku 158 nebo se osobně dostavili na nejbližší obvodní oddělení policie a poskytli pořízené záznamy k dalšímu vyhodnocení," uzavřela Hokrová.