Stejně jako mnoho jiných akcí, tak i Rally ples zřejmě poznamenala covidová doba, protože jindy při této akci praskal kulturní dům ve švech, nyní tomu tak úplně nebylo. Ale ti, co nedorazili, přišli o hodně. Již tradiční součástí programu je vyhlášení vítězů Poháru Škodateamu. Vystoupení odstartovala taneční skupina MiniDolls, dalším bylo pole dance, následně rozzářila sál laserová show skupiny Pyroterra. Vrcholem mezi vystoupeními byl dámský i pánský striptýz, kde byli jako vždy vytaženi do děje i lidé z publika. Mladý muž si dámy očividně užíval. S větším potleskem ale odešel hasič, kterého ocenilo především ženské publikum. "Dámský striptýz mě vůbec nebavil, byl zdlouhavý a v podstatě o ničem. Chlapa si pamatuji, že tady už byl, ale má to alespoň nějaké grády, takže takové zpestření super, je vidět, že je to asi profík," řekla jedna ze sledujících Zuzana Vacovská.

O hudební požitek se na hlavním sále postarala Luďka Kuralová, která pobavila také svou příhodou, kdy si na počátku plesu mezi vystoupeními odběhla ještě do vedlejšího obchodu, ale oni ji tam zavřeli, následně si jí ale všimli a dostala se ven a mohla tak prozpívat celý večer. Před půlnocí ji na pódiu vystřídala legenda, skupina Turbo. Na malém sále hrála kapela MayBe a živo bylo i v kavárně.

Nehoda motorkáře u Horažďovic.
Počasí láká motorkáře. Buďte opatrní, vyzývá záchranná služba

Mezi zpíváním a vystoupeními přišly na řadu také soutěže. První byl slalom na kolečkovém křesle, kdy z transfúze musel sedící sát zelenou, druhou soutěží bylo počítání po vdechnutí helia z nafouknutého balónku třetí byla pikantní, kdy se dámy musely točit kolem tyčky a poté běžet ke svému partnerovi a co nejrychleji navléci na vibrátor kondom.