Několikahodinová show pobavila v Autocentru Šmucler děti ale i dospělé. Nechyběla vystoupení dětí, skupiny Maxíci, laserová show, ohňostroj, ale především desítky rakouských čertů Krampusů. Pestrý program přilákal mnoho diváků.

„Od samého začátku se snažím, aby byl náš KRAMPUSlauf úplně jiný, než všechny ostatní. Ač to jsou rakouští čerti nebo spíše strašidla, snažím se je naroubovat na naše zvyky, na naše čerty, Mikuláše a anděly a na naše Vánoce obecně. A tak na pódiu stojí Mikuláš, vypráví o putování Josefa s Marií do Betléma a najednou ti dva prochází kolem lidí i s oslíkem. Loni jsme dokonce viděli i betlémskou hvězdu a za ní šli pasáčci s ovečkami. Snažíme se zkrátka dětem ale i dospělým ukázat kouzlo Vánoc. Věřím, že v každém dospělákovi vzbudíme vzpomínky na dobu, kdy Mikulášovi slibovali, že už konečně budou hodní a nebo že konečně zazvoní zvonek a půjdou ke stromku,“ uvedl za pořadatele Roman Schavel.

Zdroj: Daniela Loudová

Lidé si večer užívali. „Je to fajn akce, sice je tedy hrozná zima, ale program je připraven zajímavý, takže jsme tady vydrželi dokonce déle než jsme počítali. Čerti jsou fakt strašidelní, ale o tom to je, za nás super," řekla návštěvnice Renata Bouchnerová.