V září prozradili pořadatelé první kapelu, kterou nemohl být nikdo jiný než Harlej. Skupina minulý rok vydala své již čtrnácté řadové album s názvem Zatím je to dobrý a nejen ze stejnojmenného singlu se stal hit. V listopadu měl premiéru klip k oblíbené písni Svatební košile.

Na festivalu se můžete těšit na skupinu Wohnout, která mimo jiné songy zahraje i ten svůj nejznámější – Svaz českých bohémů. Bývalý zpěvák kapely Dymytry Jan Macků se svojí novou kapelou Protheus vystoupil na Chodrocku už na minulém ročníku a jinak tomu nebude ani letos. Jeho nynější kapela vydala v minulém roce své druhé album s názvem Nepřestávej snít, které se ani ne týden po vydání stalo zlatým.

Bytový dům a následky, které výbuch nástražného systému v krabici způsobil. Létaly z něj hřebíky, šrouby a další kovové předměty.
Byla to hrozná rána, máme strach, hřebíky létaly všude, říkají lidé po výbuchu

Po krátké pauze vystoupí i Turbo, jež hraje přes 40 let. Hity jako Hráč, Chtěl jsem mít nebo Láska z pasáží rozezpívají všechny generace. Dalšími interprety jsou Záviš, Alkehol a Doga.

Další účinkující kapelou, která doslova zaplní celou stage, je Walda Gang s Miro Šmajdou. Kapela nejezdí koncerty jen odzpívat, ale předvést pořádný cirkus. Do Domažlic přijede z Moravy i Panoptiko, tajemná kapela v maskách.

Jana Fišerová působila v letech 2000–2015 na pracovní pozici výjezdová sestra a dispečerka ZZS na výjezdových základnách Domažlice a Bělá. Ilustrační foto.
Záchranáři truchlí nad ztrátou dlouholeté kolegyně, zemřela při tragické nehodě

Fanoušky potěší také vystoupení De Bill Heads a chybět nebude ani písničkář Pokáč. A to stále není vše. Pořadatelé budou další vystupující ještě odtajňovat a slibují, že se bude na co těšit.

Vstupenky na festival jsou v předprodeji.

Chodrockfest v Domažlicích v roce 2023, připomeňte si: