Nejen, že zaměstnanci hrádecké společnosti Borgers v úterý a ve středu stávkovali, ve čtvrtek po poledni zasahovaly složky integrovaného záchranného systému 
v rokycanské pobočce firmy. Lis zde v jedné z výrobních hal zmáčkl člověka. Na místo přiletěl i záchranářský vrtulník. 

Podle prvotních informací šlo pouze o lehká zranění. To však záchranáři posléze vyvrátili. „Muže, osmdesátý ročník, jsme převezli s poraněním dolních končetin do Fakultní nemocnice Plzeň," konkretizovala mluvčí ZZS Lenka Ptáčková.
K nešťastné události se vyjádřilo také vedení společnosti. „Ve čtvrtek kolem poledne došlo k úrazu na pracovišti v provozu Borgers CS Rokycany. Operátor sekacího lisu čistil stroj, kde došlo pravděpodobně k nechtěnému spuštění stroje, který zaměstnance vklínil dovnitř. Na místo byla přivolaná zdravotnická záchranná služba, policie a hasiči. Zaměstnanec byl při převozu při vědomí a se zdravotníky komunikoval. Na místo přiletěl vrtulník, který transportoval zraněného do Fakultní nemocnice v Plzni Lochotíně," uvedla HR manažerka společnosti Borgers Marta Párová. „Přesná příčina incidentu je v šetření policie, jakmile bude jasné, zda se jedná o technickou závadu nebo jiný důvod, podáme další informace," uzavřela.
Na místě provedli muži zákona dechovou zkoušku, která byla negativní. Případem se i nadále zabývají.