Jsou to bratranci, ale proto je Zdeněk Suchý do Plzně nepozval. Hosty festivalové talkshow se stali proto, že něco umí. Oba jsou výborní zpěváci, mají své kapely, oba jsou herci. Viktor píše skvělé texty a skládá hudbu k filmům, Vojta hraje divadlo a filmy točí. Talkshow Zdeňka Suchého najdete v programu festivalu Finále pod hlavičkou „Zvláštní uvedení“.

Tato neobvyklá sekce skrývá i další hudebně filmové lahůdky. Mimo jiné snímek Miloše Formana „Dobře placená procházka“, který je vlastně filmovým záznamem jazzové opery. Původně se hrála v Semaforu a v roce 2007 byla znovu nastudována v Národním divadle. Klíčový part Listonoše si v ní po mnoha letech zopakoval Jiří Suchý.

Do stejné sekce patří i zajímavý dokument „For Semafor“. Celovečerní road movie režiséra Miroslava Janka dokumentuje výjimečnou akci, jejíž protagonisté se přitom nikdy nesešli pohromadě. Na podzim roku 2009 se na různých místech České republiky pokoušely dvě desítky muzikantů a hudebních skupin najít způsob, jak interpretovat písně Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. Hrálo se v nahrávacích studiích, domácnostech, divadelních zkušebnách i chalupách.