„Připravili jsme dvanáct nových skladeb a jednu bonusovou v angličtině. Zajímavostí desky je obal, který je ve 3D, což je nezvyklé. Prostorově lze tento efekt vidět i bez brýlí, což bylo náročné na výrobu. Návrh nám udělala tuzemská firma, ale nedokázali obal vyrobit, takže výroba probíhala v USA," shrnul novinkovou desku a její obal basák Petr Šťastný.

Kapela se, stejně jako mnoho jiných v poslední době, odtrhla během práce na desce od vydavatelství a stala se nezávislou. „Dříve jsme na desky měli málo času a samozřejmě vydavatelství chtělo, aby příprava byla co nejlevnější, takže jsme nebyli s výsledkem, vzhledem k těmto faktorům, úplně spokojeni. Bez vydavatele jsme na to měli dost času a je to znát," avizuje před vydáním Šťastný.

Kapela připravovala desku takřka dva roky a slibuje na novince vynikající zvuk a vypilované texty. „Hudbu si píše náš zpěvák a texty nám pomohlo připravit několik textařů. Stalo se nám, že na jednu píseň jsme měli i tři rozdílné texty, takže jsme si mohli vybírat," dodává Šťastný.

Premiérově bude možnost desku, jejíž cena nepřesáhne tři stovky, koupit v pátek během křtu v Příchovicích.