Bude to on-line přenosem posledního představení, které se odehrálo bez veřejnosti v polovině dubna na Nové scéně DJKT. Derniéru plzeňského nastudování prvního a zároveň jednoho z nejpopulárnějších děl legendární autorské dvojice Andrew Lloyd Webber a Tim Rice bude možné sledovat od 19.00 po zakoupení vstupenky na odkazu www.stream.theatre/season/129.

Derniéra se kvůli konci platnosti licenčních smluv měla uskutečnit už loni v listopadu, to však kvůli koronaviru nevyšlo. „Mám velkou radost, že londýnská licenční agentura po jednáních odsouhlasila našemu divadlu možnost jejího ‚opožděného‘ uskutečnění,“ říká ředitel divadla Martin Otava. Ani šéf muzikálu DJKT Lumír Olšovský neskrývá své nadšení z této možnosti: „Těší mě důvěra zahraniční agentury k muzikálu DJKT, díky které se diváci budou moci s touto oblíbenou prvotinou rozloučit z pohodlí svých domovů.“

V neděli pak divadlo pozve své diváky na další muzikálový program. V 10.30 hodin začne na YouTube kanálu divadla Muzikálové matiné Pavla Klimendy. Program, kterému budou hosty Charlotte Režná, Tomáš Savka a Soňa Vimrová, se bude vysílat v přímém přenosu a z licenčních důvodů nebude možné si jej přehrát později.