Ten po rekonstrukci znovu v pátek otevře své dveře a to díky zmíněným kapelám ve velkém stylu. Služebně starší Pretty Maids totiž patří k evropské rockové špičce už plných třicet let. Za tu dobu se nesmazatelně zapsali do srdcí svých příznivců alby jako Red Hot And Heavy, Future World, Jump The Gun či Scream, přičemž odbornou kritikou bylo hodně ceněné i poslední, loňské album Motherland.

Tahle dánská legenda kolem ústřední dvojice – zpěváka Ronnieho Atkinse a kytaristy Kena Hammera - si jako své společníky vybrala německou formaci Pink Cream 69, která debutovala se stejnojmenným albem v roce 1989 a tehdy světu představila zpěváka Andiho Derise, který se o pět let později stal vokalistou Helloween. S jeho nástupcem, Angličanem Davidem Readmanem pak Pink Cream 69 natočili celou řadu alb z nichž jsou nejvíce ceněná díla Electrified, Thunderdome a In10sity. Právě skladby z nich tvoří kostru vystoupení těchto Němců.

Obě kapely ale v Šeříkovce nevystoupí sami. „Jako předkapela se představí česká formace Black Tiger," poznamenal jeden z organizátorů akce Jiří Ozzy Kubík.