„Velevážené Arcirockerstvo, zdravíme z jeskynního komplexu Bomb Jack studia, naší brány do tohoto světa, kde se gladiátorskou metodou cukru a biče připravujeme před letošní koncertní sezonou. Ještě než začne letní festivalová sezona, zahrajeme dvě arciklubovky, kde zazní všechny naše opusy,“ oznámili před časem členové kapely v duchu své trochu tajemné komunikace na Facebooku.

Pětičlenná formace zatím vydala dvě alba, první s titulem Poslední tango v roce 2021 jen několik měsíců po svém vzniku, a rychle se zapsala do srdcí fanoušků nejen svojí muzikou, ale i povedenou pódiovou show. Loni pak vyšla v úvodu zmiňovaná deska Bohové.

Konvoj svobody s více než 250 historickými vojenskými vozidly projel v roce 2022 centrem města a zakončil Slavnosti svobody. Přehlídky si zúčastnili i tři američtí a dva belgičtí účastníci osvobození v roce 1945, kterým mávaly tisíce lidí.
Slavnosti svobody budou letos 3. - 6. května. Už víme, na co se můžete těšit

První ze dvou slibovaných klubových akcí bude právě koncert v Šeříkovce, který se uskuteční už v pátek 5. dubna. Jako host vystoupí legendární plzeňská Fata Morgana, která se proslavila svojí horrorovou show. Začátek bude ve 20 hodin.