Tady zahraje v hale Lokomotivy na Slovanech, předkapelou bude Argema, která slaví stejný milník jako její slovenští kolegové. Začátek koncertu je v 19.30 hodin, vstup do haly bude možný o hodinu dřív.

Zdroj: Youtube

Za svojí existenci vydala Tublatanka, která vznikla v roce 1982, jedenáct řadových alb a toho posledního se její fanoušci dočkali nedávno po dlouhých třinácti letech. „Hudební scéna se za tu dobu sice proměnila, ale Tublatanka zůstává věrná svému stylu. Pořád hrajeme melodickou muziku,“ uvedl nedávno ve Snídani s Novou kytarista a zpěvák Maťo Ďurinda, který je i zakládajícím členem kapely.

Doplňují ho baskytarista Juraj Topor a bubeník Peter Schlosser, před koncertem v Plzni si trojice odskočila do Londýna, teď už se blíží koncerty pro české fanoušky. „Velmi se na to těšíme, v Čechách máme velkou fanouškovskou základnu,“ doplnil Ďurindu Juraj Topor.

Jedním z vystupujících na retromejdanu Tenkrát na Západě - Devadesátky! bude Kečup.
V Depu se chystá retromejdan, vystoupí plzeňské legendy z devadesátek

Pro turné plánují obě kapely speciální playlisty, strhující show se speciální scénou i efekty. A hlavně neopakovatelný hudební zážitek. Ač je to totiž možná k nevíře, pro Tublatanku jde v její bohaté historii o první plnohodnotné turné po českých městech, navíc při spojení prezentace nového alba s kulatým výročím.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketstream.