„V Plzni budeme zvědaví, zdali odolá, či naopak padne divácký rekord. To je to, oč zde běží!“ napsal na svém facebookovém profilu soubor, který příští rok oslaví už čtyřicáté výročí svého vzniku. A kromě svých skladeb jako Kovárna, Venda, Modlitba pro partu či z novější Aleš a Ať jseš punk se zapsal také pokřikem „Hlavně, že je večírek“.

Ten letošní začne v Plzni pro nedočkavé už v 15.30, kdy se otevřou brány areálu, hrát se začne v 17 hodin, jako hosté vystoupí Synové výčepu a Pirates of the Pubs. Tři sestry začnou ve 20 hodin a během dvouhodinového koncertu představí průřez svojí dlouholetou tvorbou. „Poctivá porce sesterské hudby vám poskytne jedinečný kulturní zážitek na čerstvém vzduchu,“ slibují Tři sestry.

Rock in Plzeň 2024.
OBRAZEM: Rock in Plzeň bavil fanoušky všech generací

Vstupenky je stále možné zakoupit on-line v síti ticketstream a v lokálních předprodejích, v prodeji budou i pokladně při vstupu do areálu. 

Další zastávky při svém letním turné si Tři sestry na západě Čechy udělají 4. července v Lokti a 20. července v Tachově, mimo to zahrají také na festivalu Pekelný ostrov v Holýšově.