První show, jíž letošní Monster Meeting odstartuje, se koná již za pár dní v Plzni. Pokud to tam nestihnete nebo si budete chtít užít show ještě jednou, budete mít na konci léta šanci ještě v Klatovech.

Zdroj: Youtube

Unikátní koncertní projekt dvou oblíbených interpretů vtrhl na česká pódia v roce 2020 a neplánovaně i v roce 2021. Teď se po tříleté odmlce vrací. V plánu je patnáct akcí, z nichž dvě se konají v Plzeňském kraji. Pořadatelé slibují kontinuální tříhodinovou show dvou headlinerů. Oblíbené hity Dymytry a Traktoru doplní společné písně, vzájemná hostování, efekty a speciální scéna. Fanoušci jsou jistě zvědaví, jak si povede nový zpěvák Dymytry Václav Noid Bárta, který nahradil Prothea. Nová společná skladba Dymytry a Traktoru Máme svoji tvář v tomto ohledu leccos naznačila. Zapomenout samozřejmě nejde ani na dva léty prověřené „předskokany“, Arakain a Alkehol.

Himlhergot fest v Plzni. Skupina Trautenberk, která ho pořádala, si coby hosty pozvala Civilní obranu, Dymytry a Horkýže Slíže.
FOTO, VIDEO: Himlhergot fest rozpálil Plzeň. Dymytry všechny posadili na zadek

V Plzni se akce koná na tamní ploché dráze v pátek 10. května. Areál se otevře v 15 hodin, první z hostů, kterým bude kapela Emesis, vystoupí v 16 hodin, Alkehol začne v 17.00 hodin, Arakain v 18.30 a ve 20 hodin vypukne společná show obou headlinerů.