Jiří Suchý.Jiří Suchý.Zdroj: Irena Zlámalová„Je pro nás velkou ctí, že pan Suchý, který už mimo domovského Divadla Semafor účinkuje jen sporadicky, přijal naše pozvání! Na Žebříku vystoupí s repertoárem sestaveným výhradně pro tuto akci a samozřejmě v něm nebudou chybět největší šlágry. Doprovodí jej osmičlenný tzv. Semafor Band pod vedením intendanta a šéfa orchestru Divadla Semafor Jiřího J. N. Svobody a během cca pětačtyřicetiminutového koncertu se představí i speciální hosté,“ prozradil ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Dalšími aktéry slavnostního vyhlášení cen budou například Chinaski či Michal Hrůza a také v těchto případech půjde o mimořádná vystoupení koncipovaná výhradně pro Žebřík. Moderátorskou dvojicí budou Marek Taclík a Iva Pazderková.

Vyhlášení vítězů 31. ročníku hudební ankety Žebřík v plzeňském Depu 2015 na slavnostním finálovém večeru 31. března. /Foto - Filip Nekola/
Dva Žebříky mají Vypsaná fixa a Žbirka, speciální cenu dostal Pavlíček

Hlasování ve 32. ročníku tradiční ankety začne 1. ledna 2024 a během prvního měsíce z něj vzejde pět nominovaných v každé z vyhlášených kategorií. Ve druhém kole pak budou hlasující už vybírat vždy z pěti nominovaných a rozhodovat tak o prvních třech místech. Vstupenky na dubnové vyhlášení už jsou v prodeji například v síti ticketlive.cz. Vedle běžného lístku lze zakoupit opět i VIP Pass, který opravňuje k návštěvě VIP zóny a dalším benefitům.