„Na září jsme nasadili náhradní představení za zrušené jarní termíny, ale někteří diváci z různých důvodů vstupenky vracejí, takže tato místa se uvolňují zpátky do prodeje,“ upozorňuje umělecký šéf souboru Jiří Bláha.

V pokladně v OC Centrum na Doubravce už jsou v prodeji vstupenky na všechna představení až do konce prosince včetně silvestrovských představení. Do repertoáru se od nové sezony vracejí osvědčené komedie jako Splašené nůžky nebo Šílený prachy, ale i předkoronavirová novinka – muzikál Každý má svého Leona, ve kterém excelují v hlavních rolích Kamila Kikinčuková a Radek Zima.

Od 5. do 11.října čeká navíc diváky festival Česky Hezky, který musel být taktéž přeložen ze svého tradičního květnového termínu. „Jsme rádi, že naše pozvání na večerní besedy přijali hosté jako Zdeněk Troška nebo herec a režisér Miroslav Hanuš. Během festivalu uvedeme i náš hit, muzikál My Fair Lady, který budeme kvůli končící licenci hrát už jen tuto sezonu a v obnovené premiéře také vracíme divácky oblíbenou komedii Paparrazzi s Lukášem Langmajerem v hlavní roli,“ říká principálka Divadla Pluto Jindřiška Kikinčuková.

„I přes všechny otazníky dál plánujeme, a tak víme, že bychom do konce sezony chtěli divákům nabídnout ještě dvě premiéry – kabaret Šípoviny složený z nejlepších scének a písniček Karla Šípa a pak klasickou komedii Francise Vebera Blbec k večeři,“ plánuje Bláha.