Přírodní motivy protnou většinu míst festivalu. Jednou z hlavních instalací je Živý les Kateřiny Blahutové v Plzeňském Prazdroji, kde mohou návštěvníci rozzářit sedm obřích nafukovacích objektů a zároveň přispět na dobrou věc vhozením mince. V pivovaru je také umístěna jedna ze dvou interiérových instalací. Zcela exkluzivně je zpřístupněna reprezentativní budova ředitelství pivovaru Plzeňský Prazdroj. V něm maďarské uskupení Visual Fenyszóró rozhýbává desítku upravených meotarů v instalaci Urban Jungle. Druhá placená instalace je umístěna na druhém konci festivalu, v autobusové hale DEPO2015. Je jí obří interaktivní hra Netykavky od českého multimediálního umělce INITI.

Další instalace jsou k vidění podél řeky Radbuzy. Pod mostem u Jána je malá party zóna a především interaktivní videomapping nizozemského uskupení AlexP. Na druhé straně Náplavky na Radbuze zase tajuplné dílo slovenských Ausgang Studio Parasite. Mezi železničním mostem a mostem Milénia se představí lasermappingová show.

Úplnou novinkou festivalu je projekt Škola videomappingu, která láká kreativce s vazbou na Plzeňský kraj. Lektorem programu je profesor univerzity v Palermu Luca Pulvirenti. Cílem projektu je vyškolit v tomto roce minimálně tři kreativce, kteří představí své cca minutu dlouhé dílo v lokaci U Branky.