Hned na úvod vystoupení přišla další špatná zpráva. Tentokrát už se zakládala na pravdě. „Bohužel vám musím oznámit, že Ruda z Ostravy nepřijede,“ pronesl do publika Miloš Knor. V sále se hned začalo ozývat bučení. „No jo, to je tak, když se někdo opije a nasedne do špatného Pendolína. Teď nám psal z Brna,“ odtušil suše Knor. Pak ale vysvětlil, že Rudu postihla nemoc. Náhradníkem za něj byl Karel, který si publikum ihned získal povídáním o imaginární anketě o vztahu Pražáků k Brňákům. „Byl jsem z výsledků opravdu nadšen. Vůbec není pravda, že by tam byla nějaká nevraživost. Velká část z nich například odpověděla, že jim je rozvojových oblastí líto, a někteří z nich prý dokonce pravidelně posílají dárcovské SMS. To je krásné, ne?“ Každá replika vzbudila bouři smíchu.

Od té chvíle dostávaly bránice diváků pořádně zabrat. Postarala se o to na internetu proslavená klauniáda Poláška s názvem Zlínský trolejbus i tradiční výlevy populární ´blondýny´ Ivy Pazderkové. Ta část svého vystoupení pojala plzeňsky a hned se pochlubila, že má ráda místní pivo Budvar a že už v zahraničí dlouhou dobu nebyla. Strefovala se také do plzeňského dialektu. „Copa je tuto? A kdopa to tu sedí?“ Každou větu samozřejmě ozdobila svým průrazným smíchem.

Po vystoupení se Iva Deníku svěřila, že plzeňské vystoupení bylo asi to nejlepší, které za čtyři roky, kdy se věnuje Stand Up Comedy, zažila. „Byli úžasní. Skvěle reagovali. Pro tenhle žánr je kontakt klíčový,“ říká Pazderková.

Velmi příjemně působila v Plzni hvězda show Na stojáka Iva Pazderková. Svěřila se i s tím, že na svou kůži zažila, jaké to je bavit lidi v kolébce žánru Stand Up Comedy, kterou je USA. „V Čechách je publikum naprosto v klidu. V Americe bývá hodně drsné. Diváci jsou schopni celé vaše vystoupení probučet,“ vysvětluje. „Stalo se mi to ze začátku. Bylo mi šestnáct, neuměla jsem ještě moc anglicky. Nutno říci, že to byla ohromná škola. Pro herce nemůže být nic horšího. Nic horšího neexistuje,“ dodává herečka, která se kromě show Na stojáka proslavila i hláškou „Je to nějaký rozbitý“ z reklamy na jogurt. Image blondýny jí nevadí, ale je to pro ni jen vedlejší věc. „Znamená to pro mě obrovský adrenalin. Ale hlavně jsem herečka. Hraji v pražském Divadle Na Fidlovačce, kde se věnujeme především modernímu divadlu,“ doplňuje.