Na dospělé i dětské diváky tam čekají během letních měsíců více než dvě desítky představení. Na většinu z nich je už nyní možné pořídit vstupenky v předprodejích.

Pro dospělé jsou připraveny jak koncerty, tak i divadla. V případě dětí se jedná o tematické interaktivní show Hravé soboty a tradiční nedělní divadelní pohádky. Konat se budou za každého počasí. V případě nepříznivé předpovědi budou přesunuty do Měšťanské besedy.
AKCE PRO DOSPĚLÉ

8. 6. Po siréně swing! Krásná hudba, elegantní i divočejší tance, stylové oblečení. Pilsner Jazz Band to rozbalí na zahradě Měšťanské besedy za pomoci Foxie's Melody Band.

12. 7. Jazz & Swing Night pro dětský úsměv Už sedmý benefiční koncert zpěváka Petra Beneše a jeho kapely Jeepers Creepers, jehož cílem je udělat radost dětem z Dětského domova v Trnové. Právě tam poputuje výtěžek akce.

18. 7. Šansony Chantal Poullain
To je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie.

2. 8. Komici s.r.o.
Skvělé stand-up představení, ve kterém se představují ti nejlepší baviči z pořadu „Na stojáka“. Tentokráte budou na zahradě Měšťanské besedy bavit Miloš Knor, Jakub Žáček a Nasty.

9. 8. Monology vagíny
Dojemná a rozpustilá exkurze s Dášou Bláhovou, Jitkou Asterovou a Michaelou Sajlerovou do poslední neprobádané oblasti. Až do poslední zakázané zóny.

21. 8. Szidi Tobias & Band Když Szidi Tobias spustí z pódia svým charakteristicky chraplavým hlasem „odrhovačku“ Na hotelu v Olomouci, diváci v hledišti takřka vždy začnou tleskat. Slovenská zpěvačka je skvělá šansoniérka, ale zvládá i další žánry.

28. 8. Commedia dell'arte Pavel Liška v trochu jiné herecké poloze, než je znám z kin nebo klasických divadel. Úspěšná komedie je plná záměn, převleků, gagů, situační komiky, ale i velmi jadrného humoru – je zkrátka přesně taková, jaká má hra žánru commedia dell'arte být.