„Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí se koncert první dámy českého soulu přesouvá do Velké synagogy v Plzni. Datum a hodina začátku se nemění, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti,“ říká za organizátory Lenka Kropáčová z Totemu. S Marií Rottrovou vystoupí jako host Petr Němec.

„V úvodu večera představíme TOTEMové mezigenerační projekty a projekt S Andílky tančí celá rodina, tančí celá země. Rádi bychom Plzeňanům předvedli, že umění porozumění propojuje generace,” říká ředitelka TOTEMu Vlasta Faiferlíková. Poté vystoupí plzeňský dětský pěvecký sbor Andílci.

Česká hudební ikona Marie Rottrová zahájí svůj koncert v 19:30 za doprovodu svého hudebního tělesa a zazpívá i písně Lásko voníš deštěm, Ten vůz už jel, Skořápky ořechů, Markétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky či S tím bláznem si nic nezačínej.

Vstupenky v ceně od 590 Kč jsou v prodeji na www.plzenskavstupenka.cz a na www.ticketportal.cz, v nabídce jsou i zvýhodněné mezigenerační vstupenky pro tři, pro čtyři či pro pět osob.

Festival Dej více Plzni je další z rodiny festivalů s dobročinným přesahem. Minulý týden do Plzně přivedl Divadlo Spejbla a Hurvínka a také ostravské duo Jiří Krhut a Štěpán Kozub.

Jak si Plzeňané užili první den festivalu, se podívejte zde: https://plzensky.denik.cz/kultura_region/podivejte-se-plzen-bavili-hurvinek-se-spejblem-i-stepan-kozub-20220912.html