více >>

Přednáška Sám s oceánem: Tomáš Kůdela

Akce již skončila

Tomáš Kůdela měl velký sen. Chtěl zažít absolutní svobodu a nezávislost. Prošel dlouhou cestu, než si uvědomil, že mu tyto pocity dává moře a oceán. V roce 2016 se jachtařský instruktor vydal na čtyřměsíční plavbu Atlantickým oceánem. Během jeho putování ho doprovázeli lidé, kteří chtěli na svém životě něco změnit, prožít sílu přítomného okamžiku a spojení sami se sebou. Na Bermudách však nastal zlom. Nejtěžší úsek plavby musí Tomáš uplout sám. Neví, kolik dnů na otevřeném oceánu ho čeká ani co mu živel přichystá. Přijďte se do Měšťanské besedy v Plzni v úterý 17. září od 18 hodin podívat na záběry z plavby a poslechnout si vyprávění o totálním vyčerpání, ztrátě autopilota, ale i pocitu svobody a nalezení sebe sama. Na krátkou ukázku přednášky se můžete podívat na: https://tomaskudela.cz/prednasky_anotace.php#sam_s_oceanem

Něco o přednášejícím: Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 17 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi.

Informace o přednášejícím naleznete na www.tomaskudela.cz. Vstupné 100 Kč, odkaz na předprodej vstupenek naleznete zde: http://www.mestanska-beseda.cz/cz/detail.aspx?ID=6823&fbclid=IwAR3lZDyUZxuLJDqKTr_Yk1uuTVt1yeRp1fadsBGChvelE2kvwujgCADzcAs Přednáška je součástí cyklu přednášek Kolem světa - pořádá Karel Wolf.

17. 9.  (18:00–19:30)
Kopeckého sady 13, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí…
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ