VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Od našich čtenářů

Školní TFA na dopravce

V pátek 8. června v plzeňské Střední průmyslové škole dopravní proběhl 3. ročník školního TFA, kterého se zúčastnily třídy studijního zaměření Požární prevence.

Dopraváci u dopravce

Plzeň - Třída PSD1 plzeňské Střední průmyslové školy dopravní přijala pozvání na exkurzi do areálu ČSAD autobusy Plzeň a. s.

Autorské čtení v Diecézním muzeu

Plzeň - Letnice umělců patří v Plzni již tradičně k mimořádným multikulturním událostem.

Přední česká básnířka a prozaička Karla Erbová oslavila 85. narozeniny

Plzeň - Při této příležitosti proběhl 2. května v Polanově síni Knihovny města Plzně autorský večer, věnovaný plzeňské rodačce a významné literární osobnosti.

Pozvánka na výstavu

Plzeň - Ve foyer plzeňského E CENTRA v Guldenerově ul. 17 je do 31. května 2018 k vidění prodejní výstava soch, fotografií a olejomaleb. 

Slupky minulosti Jitky Prokšové

Plzeň - V přednáškovém sále Západočeského muzea v Plzni proběhla 9. května 2018 prezentace nové knihy plzeňské autorky Jitky Prokšové nazvaná Slupky minulosti.

Den s armádou ČR

Plzeň - Páteční dopoledne dne 27. 4. 2018 prožili žáci 16. ZŠ a MŠ na Americké třídě v Plzni s vojáky Armády České republiky. Akce se konala v rámci projektu POKOS (příprava občanů k obraně státu), který probíhá pod záštitou Ministerstva obrany ČR.

Pomocí kurzu Sahaj Samadhi se zbavíte napětí a stresu

Plzeň - Do krajské metropole zamíří světový mistr meditace Swami Jaataweda.

Malé ohlédnutí za Smetanovskými dny v Plzni

Plzeň - Krajská metropole byla v měsíci březnu plna opravdu pestrého kulturního programu, zasahujícího snad do všech druhů umění. 

OHLÉDNUTÍ: Sukova Křečovická mše v Plzni poprvé?

Plzeň - Na tuto otázku nelze spolehlivě odpovědět. Jisté však je, že plzeňské chrámové sbory neměly pro nastudování, vzhledem k náročnosti skladby, dostatečný potenciál. Pokud jde o možné koncertní provedení, nepodařilo se získat jakoukoliv informaci. 

Pozvánka na výstavu

Plzeň - Ve foyer ČSOB Americká 60 je do 30. dubna 2018 k vidění společná výstava členů plzeňského regionu Sdružení výtvarníků ČR.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT