VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Od našich čtenářů

Pozvánka na výstavu

Plzeň - „Neprakta – Plzeň Evropské město kultury a piva“ je název zajímavé výstavy, která do 31. srpna 2018 probíhá ve foyer budovy Českého rozhlasu v Plzni.

Svět na prknech Polanovy síně

Plzeň - Svět na prknech Polanovy síně je název výstavy, která zachycuje některé osobnosti či pořady konané v Polanově síni Knihovny města Plzně v uplynulém čtvrtstoletí.  

Námět na prázdninový rodinný výlet

Plzeň - Návštěva plzeňské ZOO může být na sklonku prázdnin zajímavým námětem pro rodinný výlet.

Plzeňská oblast - nejúspěšnější oblast MČR v parkurovém skákání dětí a juniorů

Martinice - Ve dnech 2. - 5.8.2018 se konalo v Martinicích u Březnice Mistrovství ČR v parkurovém skákání dětí a juniorů. Z Plzeňské oblasti si kvalifikaci zajistila poměrně početná ekipa.

Jiří Bezděk – v dějinách vysokoškolské Plzně první univerzitní profesor

Hudební skladatel, pedagog a publicista Jiří Bezděk je v dějinách plzeňského vysokého školství v oblasti hudby historicky prvním univerzitním profesorem.

Výlet členů Klubu českých turistů Divadlo Plzeň

Plzeň - Klub českých turistů Divadlo Plzeň, o. s. pořádá v průběhu roku mnoho zajímavých vycházek do přírody i za poznáním.

Školní TFA na dopravce

V pátek 8. června v plzeňské Střední průmyslové škole dopravní proběhl 3. ročník školního TFA, kterého se zúčastnily třídy studijního zaměření Požární prevence.

Dopraváci u dopravce

Plzeň - Třída PSD1 plzeňské Střední průmyslové školy dopravní přijala pozvání na exkurzi do areálu ČSAD autobusy Plzeň a. s.

Autorské čtení v Diecézním muzeu

Plzeň - Letnice umělců patří v Plzni již tradičně k mimořádným multikulturním událostem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT