VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Chováme se odpovědně

Firma do Česka přinesla duální systém vzdělávání

Horšovský Týn – Dvěma výraznými oceněními za společenskou odpovědnost se může pyšnit firma Gerresheimer Horšovský Týn.

HASIT – přední výrobce suchých maltových směsí slaví výročí 25 let na trhu

Velké Hydčice – V letošním roce si společnost HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s.r.o. z Velkých Hydčic na Klatovsku připomíná pětadvacet let působení na českém trhu v oboru stavebnictví, konkrétně s nabídkou suchých maltových směsí. O společnosti jsme si povídali s jejím jednatelem, Jaromírem Pařízkem.

Greiner aerospace: Lidé jsou to nejcennější, co u nás máme

Nýrsko – Společnost Greiner aerospace CZ z Nýrska na Klatovsku je v České republice největším výrobcem sedadel do letadel.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Firma AZ-CZECH nabízí lidem dobrou práci tam, kde žijí

Meclov - Stabilní, spolehlivá, rozrůstající se, s pevným nadnárodním zázemím. Těmito čtyřmi pozitivy se může pyšnit společnost AZ-CZECH s. r. o., která sídlí v západočeském Meclově mezi Horšovským Týnem a Domažlicemi.

V Klenčí pod Čerchovem otevřeli novou výrobní halu

Klenčí pod Čerchovem - V malebném chodském městysi na Domažlicku, Klenčí pod Čerchovem, se odjakživa nejen zemědělcům těžko žilo.

Výrobky firmy proHeq slouží na všech kontinentech

Domažlice – Luxusní hotely, nejslavnější výletní lodě, standardní gastronomické provozy. Tam i mnohde jinde se můžete setkat s výrobky, které byly vyrobeny v domažlické firmě.

KV Arena se stala komplexem, který může řada měst závidět

Karlovy Vary – Multifunkční KV Arena je v regionu dozajista nepřehlédnutelnou stavbou, která už slouží veřejnosti sedm let. V současnosti ale neplatí, že je to komplex dvou hal – multifunkční arény a tréninkové haly. V uplynulých třech letech se totiž areál KV Areny významně rozrostl o další objekty.

LIGNETA, to není jen přeprava cestujících na linkách v regionu

Mírová – S názvem společnosti Ligneta se setkávají v Karlovarském kraji především lidé cestující linkovými autobusy této firmy. Záběr společnosti je ovšem mnohem větší. Poskytuje rovněž například komplexní silniční a odtahovou službu nonstop. Více nám řekl v rozhovoru Petr Schmid, jeden ze společníků firmy.

Plzeňská energetika nadále pokračuje ve snižování emisí

Plzeň – Rozhovor s vedením společnosti, která dokáže Plzeň vyvést ze tmy.

Dlouhodobí zaměstnanci nemusí mít strach o místo

Holýšov – Holýšovská firma Wuppermann Systemtechnik působí ve městě 15 let. Klade důraz na budování týmu vlastních kmenových zaměstnanců.

ZF Staňkov rozjede v nové hale další projekty

Staňkov – Vedení firmy intenzivně pracuje na získání nových projektů, které umístí do nové haly dokončené v loňském roce. Dosud dává práci 180 lidem.

Nýrská Okula už dávno není jen „výrobce brýlí na pět“

Nýrsko - Rozhovor s odbornými řediteli společnosti Okula Nýrsko Emilem Ondrem a Liborem Duchkem.

Do pěti let chci zvýšit počet zaměstnanců ze 125 na 200

Nýrsko - Až poletíte na příští dovolenou, pak vězte, že je velmi pravděpodobné, že sedák sedačky, na níž jste se v letadle uvelebili, byl vyroben zaměstnanci společnosti Greiner aerospace CZ v Nýrsku. 

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT