deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Zrušení práva na potrat: Podle agentury AP se dá očekávat, že možná až polovina amerických států interrupce zakáže.
Boty ze Sexu ve městě: V Británii lidem představili první společný malovaný portrét prince Williama a jeho manželky Kate.
Rozřezali plachtu: Při jízdě něco podezřele bouchalo do návěsu kamionu. Policisté na Brodsku pak na kamionu našli pět migrantů.
Pomozte s hledáním poníká: Neobvyklou krádež vyšetřují policisté na Strakonicku, kde někdo neznámo kam odvedl ze stáje poníka.
Návrh o zvýšení: Životní minimum by se mohlo od července zvýšit z 4250 na 4620 korun, tedy téměř o devět procent.
Dvě strany proti sobě: Lidé se před budovou Nejvyššího soudu USA scházejí jak na podporu, tak na protest proti zrušení práva na potrat.
Zrušily desítky letů: K tomu donutily společnost Ryanair stávky některých členů jejich palubního personálu v Belgii, Španělsku a Portugalsku.
Chtějí zaujmout média: V obvinění jsou i věci bulvárního charakteru, vadí ministru Blažkovi na kauze Hlubuček.
Nejmenší důvěru má Putin: Z osobností světové politiky Češi nejvíc důvěřují slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové a Volodymyru Zelenskému.
Je toho příliš moc: Pardubičtí internisté v Chrudimské nemocnici odmítají pracovat přesčasy kvůli náporu pacientů z Chrudimi.
SATIRA: Přečtěte si v exkluzivním rozhovoru, jak souvisí kokain s vládní politikou a proč je premiér Fiala rád, že STAN krade.
Memorial Air Show: Dnes začala jedna z největších letecko-společenských akcí v ČR, která se už od roku 1991 koná v Roudnici nad Labem.
Zemřeli dva lidé: Elektrické auto čínského výrobce Nio vypadlo v Šanghaji ze třetího patra.
Terčem útoku je svoboda: Hlavní program festivalu Glastonbury v anglickém hrabství Somerset otevřel apel Zelenského na obranu svobody.
Digitalizace dávek: Rodičovskou bude možné vyřídit digitálně od srpna, přídavky na děti pak od září, sdělil Jurečka.
Udělej si sám: V Litoměřicích lidé můžou přijít do takzvané sdílny a tvořit pod dohledem zkušených lektorů. Těch je ale nedostatek.
Nejsme schopni je přijmout: Starostka Bíliny Zuzana Schwarz Bařtipánová odrazila přísun romských uprchlíků z Ukrajiny do Bíliny.
Kdy se půjde k volbám: Termín volby budoucího prezidenta republiky bude oznámen v pondělí 27. června.
Lidem se to nelíbí: Lidé se začínají shromažďovat před Nejvyšším soudem USA poté, co zrušil právo na potraty.
Historický obrat: Americký nejvyšší soud zrušil právo na potrat dané verdiktem z roku 1973. Rozhodování o interupci bude na státech.
Stále hoří, vyhlásili zvláštní stupeň poplachu: U obce Sloup na Blanensku se snaží hasiči uhasit požár porostu. Vrtulník už udělal asi 2 desítky shozů vody.
Smrtící bouře: Po silných nedělních bouřkách na Chrudimsku přijala Záchranná stanice Pasíčka 30 opeřenců, většinou mláďat.
Norma řeší i dávky běžencům: Senát schválil novelu, která umožní ubytování a registraci uprchlíků z Ukrajiny i po skončení nouzového stavu.
První kolo anok, druhé už ne: Bývalý premiér Babiš by podle průzkumu ve druhém kole prezidentských voleb neuspěl a porazil by ho Petr Pavel.
Společná měna: Summit EU schválil zavedení eura v Chorvatsku. Země se od ledna příštího roku stane dvacátým členem eurozóny.