„Největší podíl návštěvníků tvoří turisté z České republiky, přijíždějí k nám ale i lidé z Německa, Ruska a dalších zemí,“ říká marketingový ředitel Martin Fousek. Dodává, že firma klade důraz na autenticitu prohlídky, a proto je třeba se na exkurzi objednat. „Prohlídky probíhají především během provozní doby, aby návštěvníci mohli poodhalit zákulisí skutečné výroby. Když jsme trasu před lety spouštěli, mysleli jsme hlavně na ty, kteří mají naši značku a sekty rádi a chtějí se o nich dozvědět víc,“ uvádí Martin Fousek. Proto také v loňském roce společnost zrekonstruovala vinotéku a v průběhu března dokončí modernizaci recepce Bohemia Sekt Centra. Je vstupním bodem prohlídkové trasy. Pořádají se v něm řízené degustace výrobků, ale také výstavy nebo koncerty.

„Nové prostory budou mít modernější a vzdušnější design. První oficiální akce, kde je představíme, bude vernisáž známého karikaturisty a kreslíře Oldřicha Dudka, která se uskuteční 8. dubna,“ sděluje Martin Fousek.

Bohemia Sekt je tradičním výrobcem českých sektů a vín. Už patnáct let spolupracuje s Plzeňským krajem a letos v únoru to oba subjekty stvrdily podpisy v nové deklaraci.