Plzeňanky porazily Liberec 4:2, poté remizovaly s Českou Lípou 4:4 a s Kadaní 1:1 a na závěr vyřídily pražský tým Black Bridge 8:0.

„Jelikož se neprohrálo, tak jsem s úvodním turnajem spokojen. Hlavně jsem rád za holky, že můžou zažívat těžké zápasy od začátku soutěže a ne jen na mistrovství ČR. V prvním zápase jsme porazili silný Liberec, proti němuž jsme sice trochu zaspali první poločas, ale do druhé půle jsme nastoupili s větším odhodláním a zápas jsme zvládli. Další utkání bylo trošku divoké a to s Českou Lípou, které nakonec skončilo, dle mého, zaslouženou remízou 4:4. Poté jsme také remizovali, a to s Kadaní 1:1, i když si myslím, že jsme mohli vyhrát. Utkání bylo hodně fyzicky náročné a bylo v něm hodně soubojů, což vyhovovalo soupeři. Poslední zápas jsme vyhráli celkem jednoznačně 8:0, ale soupeř byl ovšem hodně oslaben,“ uvedl na klubovém webu trenér Tomáš Štverák.

Kouč vyzdvihl výkony Blanky Beštové a brankářek Marešové a Sedláčkové. „Do příštího turnaje v České Lípě bychom chtěli zlepšit obrannou a přechodovou fázi,“ dodal Štverák.