Do hlavního závodu na 60 minut + jedno kolo vyrazili jezdci s takovou razancí, jako by byl závod jen na dvě kola.

Během chvilky se startovní pole natáhlo a na špici v tu chvíli udával extrémní tempo Tomáš Hrubý, za kterým se seřadila další pětice jezdců Okrouhlický, Šimek, Klabouch, Kyzivát a Mlynář. Z pelotonu za uprchlíky vyrazil ještě Boubal, ale jeho snaha dostihnout odskočenou skupinku byla marná.

Vysoké tempo ze začátku závodu se podepsalo i na strůjci úniku Tomáši Hrubém, který z rozjetého vlaku po patnácti minutách odpadl. Zbylá pětice vedená Mlynářem dojela peloton o celý okruh. To jako by však těmto jezdcům nestačilo a po pár kolech opět ovládli čelo závodu a nasadili k dalšímu trháku. Tentokrát bez Kyziváta.

V závěrečných kolech se na čele závodu vykrystalizovala sestava Okrouhlický, Šimek, Klabouch a Mlynář a o vítězi rozhodl až závěrečný spurt. Do cílové zatáčky jako první najížděl zkušený Mlynář a v závěrečných metrech si pohlídal své premiérové prvenství. Ve středu v Plzni se však předvede ve žlutém dresu lídra seriálu v sobotu čtvrtý Klabouch.

„Jsem rád, že jsem vyhrál,“ jásal v cíli Zdeněk Mlynář. „Vítězství mě ale stálo hodně sil. Vyhovují mi technická a rychlá kriteria, navíc v prostředí s vynikající diváckou kulisou, jaká se v Přešticích sešla. Pokud mi to zdraví dovolí, rád se sem zase vrátím,“ dodal.