Naprázdno vyšly oba plzeňské týmy. Litice prohrály na hřišti úřadujícího mistra SK Slavia Praha 1:4 a Bolevečtí doma podlehli Rakovníku 3:5.

SK Slavia Praha – TJ Plzeň–Litice 4:1 (4:0, branka Litic: Vrkoč). Plzeňané vstoupili do utkání doslova tragicky. Po čtyřiceti vteřinách nabídli svou chybou Slavii vedení a o dvě minuty později umožnili po další individuální hrubce soupeři zvýšit již na 2:0. V poslední pětiminutovce první půle navíc Slavia využila chyb v litické rozehrávce ke dvěma brejkům a navýšila náskok už na 4:0.

Trenér Litic Tomáš Levý svým svěřencům o přestávce řádně vyčinil a na hře jeho týmu to bylo ve druhém poločase znát. Litičtí získali mírnou územní převahu, gólově se jí však podařilo vyjádřit až pár minut před koncem Vrkočovi, který po rychlém průniku snížil na konečných 1:4.

„O výsledku rozhodly individuální chyby. V zápase se také projevila naše nezkušenost,“ hledal příčiny neúspěchu trenér Tomáš Levý. „Druhá polovina ukázala, že pokud na nás není vyvíjen velký tlak, můžeme i s nejsilnějšími soupeři hrát vyrovnanou partii,“ uzavřel Levý.

HC Bolevec – HC Rakovník 3:5 (2:1, branky Bolevce: Dvořák 2, Bebr). Hosté se dostali do vedení už ve 4. minutě, Bolevečtí ale dokázali stav utkání otočit na konci prvního poločasu, když nejprve vyrovnal Dvořák a o minutu později skóroval chytrou tečí Bebr.

Ve druhé půli pak začala gólová přestřelka, na jejímž konci se z vítězství radovali hráči Rakovníka. Přispěl k tomu i fakt, že rozhodčí neuznali gól domácímu Krýslovi pro domnělou nohu boleveckého hráče.
„Tři branky jsme dostali ze standardních situací, které vznikly z individuálních chyb našich hráčů. Zápas jsme si v podstatě prohráli sami,“ konstatoval smutně po utkání trenér boleveckého mužstva Miloslav Krýsl.