V soutěži výškařů chyběl favorizovaný plzeňský atlet Jan Štefela, a tak o zlato si to rozdali jeho klubový parťák Josef Adámek a královéhradecký Marek Bahník. Oba zdlolali laťku 214 cm, ale Adámek potřeboval o jeden pokus méně.

Ve vyrovnaném souboji o titul dálkařek porazila Tereza Vokálová z Dukly Praha Lindu Suchou (615 cm) o tři centimetry.

Elitní česká čtvrtkařka Tereza Petržilková nestačila na vítěznou Ladu Vondrovou z USK Praha, ale třicetiletá atletka Škody poprvé v kariéře v hale stlačila svůj čas pod 52 vteřin (51,88 s) a vybojovala stříbrnou medaili. Tímto výkonem se dostala v českých historických tabulkách na sedmou příčku.

Program halového mistrovství ČR uzavřely štafety 4x200 metrů. Mezi ženami skončily třetí závodnice plzeňské Škodovky (Jindrová, Šťastná, Böhmová, Šefránková) časem 1:40,45 min. Vyhrály sprinterky z USK Praha (1:38,62).