Snack Dobřany – Brno 6:1 (2:0, 3:0, 1:1, branky Dobřan: Mužík 2, V. Šlehofer ml., J. Kovářík, Skála, N. Kaňák).

„V týdnu jsme se snažili poukázat na chyby, které zapříčinily zpackané dvojkolo o minulém víkendu. Neříkám, že jsme všechna negativa vymýtili, to ani za tak krátkou dobu nejde, ale přece jen tam posun byl znát. Alespoň tak jsme to s kolegy Matouškem a Havránkem cítili. Ačkoliv jsme vysoko zvítězili, nic nepřeceňujeme, prostě pracujeme dál,“ zhodnotil hladkou výhru Václav Šlehofer starší.

Plzeň-Litice – Jindř. Hradec 1:2 (1:0,0:1,0:1, branka Litic: Kamien).

Litičtí opět smolně na body nedosáhli.

„V první třetině jsme byli aktivnější, ve druhé jsme na rozdíl od soupeře nevyužili dlouhou přesilovku a v poslední třetině šťastnější hosté vstřelili rozhodující gól. Už poněkolikáté jsme zbytečně ztratili dobře rozehraný zápas, nedokážeme to dotáhnout do vítězného konce,“ litoval vedoucí mužstva Martin Kastner.

T. Třemošná – Jindř. Hradec 1:5 (0:1, 0:2, 1:2, branka: Vobruba), Ml. Boleslav – Třemošná 6:2 (1:1, 4:1, 1:0, branky: Holý, Procházka).

„Proti Jindřichovu Hradci jsme předvedli náš nejhorší letošní výkon. Soupeř přijel jen v deseti lidech a my jsme nedokázali pořádně hrát. Za zápas jsme vystřelili jen devětkrát. S Boleslaví jsme se drželi pouze v první třetině. Dělali jsme zbytečné chyby a domácí byli efektivní,“ popisoval Marek Toman z Třemošné.