Potřebný hlasovací kupon najdete v púapírovém vydání novin pro okresy Plzeň-jih/sever. Stačí jej vyplnit a nejpozději do středy 12. ledna 2011 zaslat či jinak dopravit do redakce našeho listu (Kovářská ul. 4, Plzeň).

Za 1. místo budou přiděleny 3 body, za druhé dva, za třetí jeden. O celkovém pořadí rozhodne větší počet získaných bodů, v případě rovnosti se přihlédne k vyššímu počtu lepších umístění.

V prvním ročníku čtenářské ankety se stali hvězdou okresu mladí hasiči z Horního Hradiště, před rokem pak národní házenkáři Diossu Nýřany.

Vítěz diváckého hlasování přebere cenu na slavnostním vyhlášení severoplzeňských sportovců v pátek 21. ledna 2011 v Lidovém domě v Kralovicích.

Vybírat do ankety Sportovní hvězda Deníku 2010 lze z níže uvedených kandidátů.

Přehled nominovaných:

Tomáš BYSTŘICKÝ (letní biatlon, BK Elán Zruč)
Jiří HORNÍK (silový trojboj, Horník powerlifting klub Vejprnice)
Karel KOZÁK (motokros, AVZO)
Jaroslav ŠOUKAL
Rudolf BÖHM, Lukáš KOHOUT (oba sil. trojboj, Sokol Vejprnice)
Tomáš VORÁČEK, Zdeněk CINK (oba fotbal, Dioss Nýřany)
Luboš KŘÍŽ (šachy, SŠK Heřnýř)
Ivana KUČEROVÁ, Patrik TUZAR (oba taekwon do, ITF Panter Kralovice)
Jiří VIŠTEJN (orien. běh, Kometa Kralovice)

Barbora HYNKOVÁ (basketbal, DBK Kožlany/Kralovice)
Markéta ŠTRUNCOVÁ, Karolína ŘEZÁČOVÁ (oba letní biatlon, BK Elán Zruč)
Jakub FEIFRLÍK (fotbal, Dioss Nýřany)
Milan HOSPR, Filip BRANTLÍK (oba sport. střelba, ČSS SENCO Žilov)
Marek ŠVARC (hokejbal, Tatran Třemošná)
Klára BUŇKOVÁ (basketbal, DBK Kožlany/Kral.)
Dagmar BIERSAKOVÁ, Magda HANÁKOVÁ (obě orien. běh, Kometa Kralovice)
Martin ZEMAN (tur. závod, KČT Kralovice)

družstvo sil. trojboje TJ Sokol Vejprnice
družstvo šachu SŠK Heřnýř (sdružený šachový klub SHH Heřmanova Huť a TJ Dioss Nýřany)
štafeta mužů KČT Kralovice (turistický závod), družstvo mužů národní házené Dioss Nýřany
družstvo fotbalistů Slavoj Žihle (muži)
mladších žáků stolní tenis Dioss Nýřany
družstvo fotbalové přípravky ZKZ H. Bříza
družstvo starších žákyň Atletclub Nýřany
družstvo starších žáků hokejbal Třemošná
basketbalové družstvo minižactva DBK Kožlany/Kralovice
družstvo starších žákyň DKB Kožlany/Kralovice
družstvo staršícjh dorostenek DBK Kožlany/Kralovice
družstvo žactva SDH Nevřeň
družstvo dorostenců SDH Obora
družstvo dorostenek SDH Úněšov
hokejové družstvo mladších dorostenců HC Meteor Třemošná