Dva velmi důležité zápasy v boji o postup do play off a tím i jistou záchranu v první lize čekají muže USK Slavie Plzeň. Již dnes večer je čeká duel v Rakovníku, který je zatím v tabulce jedenáctý, zítra se Plzeňané představí na hřišti šestého Kladna. „K zápasům jedeme kompletní až na zraněného Bicana, Naším plánem je přivézt jedno vítězství. Bude to ale hodně těžké, Rakovník bude mít k dispozici pendly z ČZU Praha, přesto by to měl být pro nás snazší soupeř než Kladno,“ věří kapitán USK Petr Kvarda.

Ženy Lokomotivy hostí ve druhé lize EMĚ Mělník a rády by navázaly na lepšící se výsledky z konce roku. Hraje se zítra od 10 a 14 hodin.

Výhodu domácího prostředí budou mít rovněž oba plzeňské extraligové týmy juniorek. Lokomotiva hostí Liberec, o účast ve finálové skupině bojující Slavia VŠ hostí lídra tabulky pražský Olymp. Stejná dvojice se utká i v extralize kadetek, zde to však bude duel dvou vedoucích celků, které již mají postup zajištěn. Kadetky Lokomotivy přivítají Španielku Řepy v souboji týmů, které se již nevyhnou účasti ve skupině o udržení.