Volejbalisté Slavie
v Lázních nebodovali

Karlovy Vary, Plzeň – Druholigoví volejbalisté USK Slavie Plzeň se v západočeském derby představili v Karlových Varech, kde byla jejich soupeřem rezerva extraligového VK Karlovarsko.

20.11.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Ta nastoupila posílena o smečaře a blokaře z áčka a nakonec Plzeňanům nedovolila získat ani bod.

VK Karlovarsko B – USK Slavia Plzeň 3:0 (21, 18, 18) a 3:1 (16, 26, -22, 23)

V prvním utkání hráli domácí téměř bezchybně a hladce zvítězili.

„Byli jsme absolutně bez šance, domácí nás jasně převýšili ve všech činnostech," přiznal smečař Slavie Jan Ekstein.

Také první set druhého zápasu vyzněl jasně pro domácí, ve druhém se ale strhla velká bitva.

„Po zlepšeném výkonu jsme vedli 24:23, ale chybou při vlastním podání jsme set zbytečně ztratili. Také v dalších dvou setech jsme předváděli kvalitní výkon, což ocenili i domácí příznivci, ale na víc než zisk jednoho setu to nestačilo," litoval také plzeňský smečař.

USK: Heidlberger, Ulč, Kouba, Ekstein, Dlouhý, Hrubý, libero Utler. Střídali: Chlopčík, Brabec.

Ostatní výsledky: Jirkov – Dansport 3:0 a 3:2, Modřany – Č. Lípa 3:0 a 3:1, Chabařovice – Ml. Boleslav 0:3 a 3:2, Jablonec n. N. – Netolice 0:3 a 2:3.

Slovany jsou světové: mají vlastní globus

Plzeň - Že mají Slovany na chodníku před radnicí železnou mapu s rozložením ulic přesně jako ve skutečnosti, není nic výjimečného.

V Plzni se na volby stály fronty

Plzeň - Hned v několik volebních místností se v pátek proměnily třídy plzeňské SOŠ profesora Švejcara v Majerově ulici a před školou i na jejích chodbách to bylo znát.

Zelená Hora je jako spící Růženka, řekl prezident v Nepomuku

Plzeň - I poslední den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Plzeňském kraji jste mohli sledovat v on-line reportáži Deníku.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.