Ten poprvé ztratil minulý víkend, když si ze dvoukola na východě Čech odvezl jen vítězství z Dobrušky (15:11), předtím překvapivě padl v Krčíně (21:26), pro který to byla naopak první výhra. Ale nedělní šlágr ligového podzimu s Příchovicemi, který začíná v Tymákově od 16 hodin, může leccos změnit.

Zdroj: Deník/Zdeněk Soukup

Příchovice, které tradičně táhne střelec Ondřej Hošťálek, zatím mají na kontě osm bodů, když sezonu začali doma vítězstvím nad nováčkem z Mostu (23:16), vyhráli v Nezvěsticích (27:24) a nakonec zvládli i moravský dvojboj se Svinovem (20:17) a KNH MS Brno (26:22) na domácím hřišti. V minulém dvojkole poprvé ztratily i Podlázky, když podlehly doma Nýřanům, přičemž třináct branek nasázel hostující Marek Gabriel.

Zdroj: Deník/Zdeněk Soukup

Na opačném pólu tabulky je jejich poslední soupeř nováček z KNH MS Brno, ale především proto, že mu byly kvůli neoprávněnému startu Marka Hudečka zkontumovány i původně vítězné zápasy s Krčínem a v Přešticích. Ty mají jen tyhle dva body, teď je čeká derby v Nýřanech.

Zdroj: Deník/Zdeněk Soukup

Program 5. kola 1. ligy národních házenkářů – neděle, 11.00: Dobruška – Čakovice, 14.00: Nýřany – Přeštice, 15.00: Svinov – Krčín, 15.30: Most – Nezvěstice, 16.00: Tymákov – Příchovice, KNH MS Brno - Podlázky.

Z tréninku fotbalistů Viktorie Plzeň během reprezentační pauzy.
Viktoriáni jdou znovu do boje, v neděli je čeká liga ve Zlíně