Berger jasně prohrál 0:3 na body. Zygmuntově zkratu předcházela rozmíška Bergera se soupeřem, který vlepil Bergerovi ještě dva údery po limitu, což poraženého vyprovokovalo ke strčení do protivníka.

Zdroj: Youtube

"Bohužel po gongu na znamení konce posledního kola mi soupeř v zápalu boje poslal ještě přední zadní, proto jsem ho v mých emocích odstrčil. Poté na mě trenér soupeře začal něco řvát. Z mého rohu, kde mi můj trenér už sundal rukavice, jsem se k němu rozešel s domněním, že mu podám ruku a bude vše v pořádku. Když jsem k němu ruku natahoval, tak od té doby si pamatuji víceméně už jen obrazy ze sanitky. Netuším, co ho vedlo k takové akci, ale podle videí mi s nápřahem dal obrovskou facku, po které jsem ležel v bezvědomí asi minutu, poté si pamatuju už jen sanitku," popisoval na sociálních sítích Berger incident.

Zygmunt během úterý nezvedal telefon. Trenér kixkboxu, boxu a karate pracuje jako osobní trenér v doudleveckém Max Fitness, na jehož webu se Mykola Zygmunt prezentuje jako specialista na rozvoj koordinace fyzické a psychické zdatnosti. Vystudoval Vysokou školu evropských a regionálních studií, bakalářský obor Bezpečnost obyvatelstva.  

Na sociálních sítích se na adresu Zygmunta strhla velká kritika. "Okamžitě vyhodit z gymu a ukončit trénování," píší šokovaní lidé.

"Bojové umění má být čestné, plného respektu jak k životu, tak i soupeři. Pokud budou existovat takový exoti, kteří dehonestující bojové umění a díky takovým, se ten sport líbí málokomu," pokračují další.