Na start obou závodů se postavilo celkem dvaadvacet běžců, od účasti mnohé asi odradilo nepříznivé počasí. Trať totiž byla pokryta poměrně značnou vrstvou sněhu, místy byla zledovatělá a ani teplota osm stupňů pod bodem mrazu ke startu příliš nelákala. Přesto se běžci i s těmito podmínkami dokázali vyrovnat.

V hlavním závodě mužů vyhrál s náskokem téměř dvou minut rokycanský Petr Minařík před Františkem Rusňákem z Plzně a Janem Václavíkem (KOS Plzeň). Větším soupeřem však pro celkového vítěze byl Vlastimil Šroubek st., který zvítězil v kategorii mužů nad 40 let. „V prvním pětikilometrovém úseku jsem s Minaříkem držel krok, ale ve druhém jsem již jeho tempu nestačil a doběhl se ztrátou zhruba sto metrů,“ uvedl Šroubek, vítěz kategorie veteránů a pořadatel závodu v jedné osobě.

Závod žen na desítce se stal kořistí Jindry Martínkové z Vlašimi před Angličankou Julií Leventonovou, veteránkám kralovala Marta Šroubková z pořádajícího SC Marathon.

Na pětikilometrové trati byli nejrychlejší Martin Les ze Stupna a Marta Berešová z týmu Inlajn.li.

Výsledky – 10 km, muži: 1. Minařík (AK Zlín) 36:48, 2. Rusňák (Plzeň) 38:36, 3. Václavík (KOS Plzeň) 42:57, 4. Štefl (Rumning klap), 43:01, 5. Peterka (Hadačka) 43:04, 6. Mildorf (Rumning klap), 48:08, 7. Dušek 48:56, 8. Tejnor 1:02:10.

Muži nad 40 let: 1. Šroubek (SC Marathon) 37:15, 2. Koprnický (Rotor bike) 47:47.

Muži nad 60 let: 1. Janový (AC Trial Plzeň) 49:41.

Ženy: 1. Martínková (Sp. Vlašim) 43:07, 2. Leventon (Trafford) 44:07, 3. Kopecká 48:56, 4. Šteflová (Rumning klap) 52:00, 5. Jurečková 1:02:10.

Ženy nad 40 let: 1. Šroubková (SC Marathon) 50:10, 2. Procházková (OB Loko Beroun) 50:39.

5 km, muži: 1. Les (Stupno) 20:45, 2. Bluďovský 23:38.

Ženy: 1. Berešová (Inlajn.li) 26:39, 2. Sedláková 26:51.