„Nechtěli jsme tam jet už zpátky, což se nám povedlo. Byla to přetahovaná od začátku až do konce. Několikrát jsme odskočili na rozdíl tří, čtyř branek, ale domácím se povedlo postupně snížit. Táhli jsme ale všichni za jeden provaz a odbojovali to,“ mohl být spokojený trenér Tymákova Václav Kugler.

Tymákovští triumfovali v první lize mužů po sedmi letech. „Chtěli jsme se dostat až na ten vrchol, když jsme naposledy neuspěli ve finále. K tomu jsme vyhráli letos i pohár,“ těšilo kouče Sokolu, jenž se ještě ohlédl i za prvním duelem, v němž Tymákov zvítězil vysoko 19:13.

„První zápas rozhodla síla naší lavičky. Tu jsme měli lepší než Krčín, což nám vyhrálo první zápas,“ vysvětloval Kugler.Tymákov svoji formu skvěle vyladil na vyřazovací boje, v nichž vyhrál všechny zápasy.

„S Příchovicemi a Krčínem jsme prohráli na konci základní části. V play-off se nám jim to ale povedlo vrátit. Vyřazovací boje celkově přinesly pěkné zápasy, které se musely divákům líbit. Jsem rád, že s dobrým koncem pro nás. Řádně jsme to oslavili,“ dodal trenér Tymákova, který se vracel z oslav až v neděli k večeru.