Poprvé byly na Souboji Titánů zařazeny zápasy v kleci v disciplíně MMA, tedy ve smíšených bojových uměních. A vyprodaná hala na Lokomotivě se opět skvěle bavila.

V akci se představili i domácí borci. Hned na úvod se ukázal talentovaný Radek Štádler, který však svému soupeři Ondřeji Vrábníkovi v souboji ve váze do 57 kilogramů na 3x3 minuty podlehl.

Jeho bratr Jiří „George" Štádler pak absolvoval nádherný souboj s Garikem Šachbabjanem. Ačkoliv ho nevyhrál, tak mu vyprodaná hala zatleskala. „Tenhle souboj byl asi nejkrásnější. Z řad diváků vyvolal obrovský ohlas," pochvaloval si marketingový manažer akce Tomáš Sladký.

Diváky potěšila i vystoupení dalších tří Plzeňanů. Klub MMA Kotelna Slovany reprezentoval Vojtěch Meszároš, který se utkal s Davidem Soukupem z MMA Plzeň. Hned v prvním kole se vítězem tohoto boje stal David Soukup.

Ondřej Kuncl z klubu Char-on mma Plzeň pak podlehl Jakubu Dittrichovi.

Vrcholem Souboje titánů se stal zápas o titul CFC. Ikona českého MMA Martin Šolc z PriMMAt gym Praha bojoval se Stjepanem Bekavcem z Chorvatska.

„Tento fight sliboval neopakovatelnou podívanou, protože výsledky obou fighterů byly za hranicí očekávání. Oba navíc disponovali vynikající technikou na zemi, stejně tak i vysokou tvrdostí v postoji," věděl marketingový manažer Tomáš Sladký již dopředu, že od finálového souboje šlo očekávat hodně.

Bojovat se mělo v pěti kolech po pěti minutách. „Stipe", jak se chorvatskému borci přezdívá, však vystavil Martinu Šolcovi KO již ve druhém kole a vybojoval si zasloužený titul.

Souboj Titánů se opět vydařil. Diváci odcházeli spokojeni, protože viděli celkem devět parádních zápasů v MMA.

„Ohlasy jsme měli kladné," pochvaluje si Sladký.