SOUTĚŽ
Zahrajte si o tři páry vstupenek na sobotní Souboj Titánů. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: Kolik diváků celkem navštívilo za posledních pět let Souboj Titánů?
a) 5 000
b) 17 800
c) 100 000
Po dvou vstupenkách získá 10., 20. a 30. správná odpověď. Odpovědi posílejte na email lukas.matousek@denik.cz 

Tradiční galavečer Souboje Titánů již brzy napíše další díl do své velice bohaté historie.

Diváci si v minulých letech zvykli na vydatnou porci pikantních soubojů, které okořenily fighty v boxu, v K-1 nebo KMM.

Jiří Žák, Petr „Píno" Ondruš, „Spejbl" Hutník. To je pouze nástřel jmen, která v minulosti akci proslavila.

Přípravy na podzimní Souboj Titánů, který se strhne v sobotu 28. listopadu v městské hale v Plzni na Slovanech, jsou téměř u konce.

Začaly již v květnu. „Po dubnovém klání jsme si dali pauzu a od května začali shánět startovní listinu," prozrazuje hlavní organizátor a duchovní otec Souboje Titánů Marek Kaigl.

V ringu se bohužel nepředstaví populární plzeňské ikony – „Železný" Jan Tůma (poranil si při sparingu loket) a bývalý hokejista extraligové Plzně Michal Dvořák (pracovní povinnosti), který měl také startovat. Přesto je i letošní startovací listina našlapaná k prasknutí.

„Oba borce uvidí fanoušci na jaře," předesílá Kaigl.

Zde je ochutnávka blížícího se pokračování Souboje Titánů: celkem 15 fightů v K-1, boxu, thajském boxu i KMM, dále čtyřčlenná pyramida v K-1 (do 84 kilogramů) a čtyřčlenná pyramida v nejtvrdší možné disciplíně – KMM (do 72, 57 kilogramů). Hlavním magnetem večera měl být Honza Tůma, při jehož absenci sehnali pořadatelé bleskově adekvátní náhradu.

Do Plzně přijede slovenský ranař Miroslav Cingel, v současnosti jeden z nejlepších zápasníků u našich východních sousedů. Jeho soupeřem bude afghánský reprezentant Masoud Rahimi.

„Jedná se o Afghánce žijícího v Holandsku, kde trénuje ve špičkovém klubu. Hlavní zásluhu na jeho účasti má manažer galavečera Petr Ottich," říká Marek Kaigl.

Soupeř z dalekého východu byl vybrán „na míru" pro plzeňského drtiče Tůmu.

„Museli jsme sehnat bojovníka, který by se kvalitami s afgánským borcem mohl měřit. A tím Cingel je," dodává hlavní organizátor.

Cingel, který z 59 zápasů v ringu jen dvanáctkrát na soupeře nestačil, již na galavečeru zanechal stopu v minulých letech.

„Hlavním pilířem večera jsou zápasy s mezinárodní účastí. Osobně se moc těším na zlatý hřeb večera v podobě souboje Cingela s afgánským sokem," glosuje Kaigl.

Připravte si hlasivky. Aréna se pro návštěvníky otevře 28. listopadu v 16.30 hodin, předprogram začíná v 17.00.

Po „předskokanech", které představují zejména náctiletí plzeňští mladíci, začne v 18.00 hlavní program večera.

Vstupné na tribunu stojí 350 korun v předprodeji v síti TICKETPRO, 400 na místě v den konání akce. VIP stolky vás vyjdou v řádech tisíců, ty nejdražší kolem 20 000 korun.