Největší favoritky šampionátu společně ovládly bez ztráty setu také čtyřhru, když v pondělním rozhodujícím souboji o titul porazily pár Porubská, Knutsonová (Precolor Plus Přerov/Agrofert Prostějov) 6:3, 7:6 (4).

Dlouho se ve hře o titul neudržely tenistky pořádajícího TK Slavie Plzeň. Do druhého kola prošla pouze Adéla Heinová, která porazila Žanetu Maťhovou (Agrofert Prostějov) 6:1, 6:4. Potom ovšem nestačila na pozdější vítězku turnaje Kolodziejovou, které podlehla hladce 1:6, 1:6.

Hned v prvním kole skončila sestra Adély Simona Heinová, ta proti Tereze Koplové (Agrofert Prostějov) neuhrála ani gem. Napínavější duel sehrála v prvním kole další Plzeňanka Lucie Züglerová, která v prvním setu dlouho vzdorovala Tereze Procházkové (Agrofert Prostějov), ale nakonec ho prohrála 6:7 (3). Druhá sada už byla jasnou záležitostí Procházkové (6:2) a Züglerová se musela s turnajem rozloučit.

Stejně si vedly mladé tenistky Slavie Plzeň také ve čtyřhře. Do druhého kola postoupila opět pouze Adéla Heinová, která s Johanou Krejčíkovou (I. ČLTK Praha) porazily pár Maťhová, Brožová (Agrofert Prostějov/TK Neridé) 4:6, 6:4, 1:0 (5). V souboji o semifinále ale potom Adéla Heinová s Krejčíkovou podlehly čerstvým mistryním Kolodziejové a Žovincové jednoznačně 0:6, 1:6.

Výsledky – dvouhra, semifinále: Žovincová (Sparta Praha) – Porubská (Přerov) 7:5, 6:4, Holanová (Sparta Praha) – Kolodziejová (I. ČLTK Praha) 4:6, 2:6. Finále: Žovincová – Kolodziejová 6:3, 6:3.

Čtyřhra, finále: Kolodziejová, Žovincová – Porubská, Knutsonová (Přerov/Prostějov) 6:3, 7:6 (4).