Talent porazil Lovosice i potřetí a ve finále ho čeká Dukla Praha

Lovosice, Plzeň - Házenkáři Plzně v sobotu zvítězili na severu Čech 32:23 a semifinálovou sérii proti Lovosicím ovládli 3:0. Sedmi brankami se na postupu do finále podílel Michal Tonar.

22.4.2017

Lovosice, poslední semifinále házenkářské extraligy Lovosice – PlzeňFoto: Deník / Pech Karel

Třetí utkání semifinále play-off extraligy házené bylo vyrovnané zhruba do 7. minuty druhého poločasu. Od té doby dominoval obhájce titulu z Plzně, který postupně navyšoval náskok až na devět gólů.

Do utkání přitom lépe vstoupily Lovosice, které minulý týden prohrály obě utkání na západě Čech. Ve 3. minutě Severočeši vedli 3:0, ale Plzeň brzy srovnala a do konce poločasu na světelné tabuli svítil vyrovnaný stav nebo se skóre přelévalo o jednu branku ve prospěch jednoho či druhého týmu. To vydrželo do 37. minuty druhé půle. Pak si Talent během osmi minut vytvořil šestibrankový náskok 22:16. Přispěly k tomu skvělé zákroky plzeňského Štochla a nepřesná střelba Lovosic.

Na konci 51. minuty David Poloz střílel gól na 27:19. Trenér Martin Šetlík v závěru pustil do hry náhradníky a za to se mu odvděčil Eduard Wildt brankou na 32:22. Lovosice už jen korigovaly na konečných 32:23 a pak už propukla plzeňská radost z postupu do finále. O mistrovský titul se v repríze loňského finále Talent utká s Duklou Praha.

Autor: Martin Švec

22.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Interiérové zahrádky Growlight představuje Jiří Nývlt. Speciální květináč s lampičkou si dáte na stůl a bylinky trháte do čaje nebo salátu. Funguje to už i v některých hotelech.
3

Je libo mátu nebo zamyšlení, co udělat s mrtvou kočkou?

Adventní čas láká zloděje do ulic, policie nabádá k obezřetnosti

Vyhrožoval policistům

Plzeň – Na linku tísňového volání zavolal v sobotu odpoledne muž.

Školka na Valše se nepostaví, stovka lidí už podepsala petici

Plzeň - Když v roce 2010 startovala nová výstavba domů a bytů na Valše, součástí projektu bylo mimo jiné vybudování mateřské školy.

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

FOTO, VIDEO: Famózní obrat. Indrák srovnal, Gulaš trefil výhru

Plzeň – /UVNITŘ VIDEO Z KAMER V PŘILBÁCH HRÁČŮ/ Jízda pokračuje. Hokejisté Škody Plzeň v nedělním utkání sice nevedli ani vteřinu, přesto prokázali svou nezlomnost a i desátý zápas na domácím ledě vyhráli.