První zápas před dvěma týdny na východě Čech Plzeň vyhrála 26:25.

Čtvrteční utkání rozhodlo prvních pět minut druhého poločasu, kdy Talent čtyřmi góly v řadě zvyšoval ze 14:11 na 18:11. Hosté se dvakrát dokázali dostat na dostřel pěti branek, víc jim však Plzeň nedovolila. V 58. minutě Jonáš zvyšoval na 28:20. Osmibrankovým rozdílem utkání skončilo – 29:21. „Dopouštěli jsme se nepřesností, ale důležité je, že jsme vyhráli. Na Final Four se těším, protože jsem ještě nic nevyhrál,“ říkal plzeňský Jan Stehlík.

Sestava a branky Talentu: Herajt 1 – Ivančev 4, Stehlík 3/1, M. Tonar, Šindelář 1, Šíra 3, Šafránek 4, Poloz 7/3, Fořt 2, Wildt 2, Chmelík 1, Jonáš 1, Rom. Poločas: 14:11. Vyloučení: 3:2. ŽK: 2:2. Sedmičky: 4/4:3/1.

Plzeňanky (na archivním snímku za sítí) si ziskem šesti bodů upevnily třetí příčku tabulky.