Výsledky v této soutěži jsou důležitým krokem k nominaci na halové mistrovství Evropy (HME), které bude v březnu v Chorvatsku. Mezi puškaři se první soutěžní den v kategorii žen na bronzovou příčku prostřílela zkušená Nikola Mazurová, mezi muži pak v druhém dni zvítězil junior Filip Nepejchal.

Oba olympionici jsou největšími adepty na úspěch na HME v pušce. V juniorské kategorii nejlépe z plzeňské Dukly skončili stříbrný Radek Mikulčík a pátá juniorka Daniela Kokošková. Z řad pistolářů se ve finále nedařilo zkušenému Jindřichu Dubovému, a tak je nejlepším umístěním pátá příčka Tomáše Těhana. Mezi ženami si finálovou účast vystřílela Anna Dědová, ale jinak se jí také nedařilo.

Mezi juniory nejlépe dopadli pátý Matěj Rampula a bronzová Anna Kužvartová. Třetí soutěžní den patřil klání párů, kde si střeleckou chuť spravili pistoláři Anna Dědová a Jindřich Dubový třetím místem. Stejně skončili i puškaři, mezi nimiž se svou kolegyní získal bronzovou medaili Petr Nymburský. Součástí soutěží bylai střelba na běžící terč.

Bedřich Jonáš v ní získal stříbro a bronz.