„Po letech, kdy se dva naše týmy pohybovaly na předních příčkách KP I. třídy, jsme se shodli, že je potřeba pokusit se o postup. Tomu se podřídilo vše. Složení družstev, tréninková morálka, pozápasová regenerace i další aspekty,“ popisuje Martin Kabát, jeden z lídrů postupujícího týmu. Ten šel jasně za svým cílem a svoji skupinu suverénně vyhrál. Družstvo hrálo ve složení Martin Kabát, Zdeněk Makoň, Jaroslav Kolerus, Michal Niedermayer a Martin Kolerus.

Už to vypadalo, že na úkor postupu áčka bude mít béčko potíže s udržením, ale i zde se podařilo díky několika jarním vítězstvím KP I. třídy pro Nýřany udržet, navíc v kraji zůstává i céčko.

„Celou sezonu tak lze hodnotit za velmi vydařenou, protože se nám podařilo všechny definované cíle naplnit," pochvaloval si i předseda nýřanského oddílu stolního tenisu Vladimír Janda.

Zapomenout nelze ani na výbornou práci s mládeží, kde patří Nýřany k nejúspěšnějším oddílů v Plzeňském kraji a je to příslib pro budoucnost. Ostatně i všichni členové dnes už divizního áčka jsou odchovanci klubu.