Pořadatelem byl oddíl HC Bolevec, společně s jeho týmem bojovali o konečné umístění i hráči TJ Plzeň-Litice.

Před závěrečným turnajem byla podle výsledků z předcházejících bojů známá čtveřice, která se utkala o medaile, zbylé tři týmy hrály o pořadí na 5. – 7. místě.

V prvním semifinále se utkaly Litice, které postoupily do play off ze čtvrtého místa, s letos neporaženými Bohemians. „I přes prohru jsme podali proti nejlepšímu týmu soutěže dobrý výkon. Utkání se hrálo ve slušném tempu s patřičným nasazením. Škoda výpadku v průběhu první půlky, kdy nám soupeř odskočil," zhodnotil zápas trenér Litic Michal Soukup.

Ve druhém semifinále porazila Hostivař President Praha.

Utkání s Presidentem o třetí místo začali lépe Litičtí a v půli vedli o dvě branky. „Po přestávce se hra vyrovnala, i přes množství šancí a rohů jsme ve druhém poločasu neskórovali a soupeř vyrovnal. Rozhodoval penaltový rozstřel, po kterém jsme byli šťastnější a po dlouhém maratonu deseti sérií penalt se radovali z medaile," zářil spokojeností po dramatické koncovce trenér Soukup.

Mistrem republiky se stali podle očekávání hráči Bohemians, kteří ve finále udolali Hostivař.

Ve skupině o 5. – 7. místo se překvapivě ocitla Slavia Praha, a to díky administrativním chybám. Své zápasy pak nezvládla a skončila ve skupině útěchy poslední. Z pátého místa se nakonec radovali dorostenci pořádajícího HC Bolevec .

Výsledky – semifinále: TJ Plzeň-Litice – Bohemians Praha 5:8 (2:5, branky: Benda 2, Uhlíř, Pecháček, Matoušek), Hostivař – President Praha 7:3.

O 3. místo: TJ Plzeň-Litice – President Praha 4:4, 8:7 na pen. (4:2, branky: Benda 2, Uhlíř, Pecháček).
Finále: Bohemians Praha – Hostivař 4:2.

Skupina o 5. – 7. místo: HC Bolevec – Slavia Praha 10:0, Hradec Králové – HC Bolevec 5:2, Slavia Praha – Hradec Králové 3:1.

Konečné pořadí: 1. Bohemians Praha, 2. TJ Hostivař, 3. TJ Plzeň-Litice, 4. President Praha, 5. HC Bolevec, 6. Hradec Králové, 7. Slavia Praha.

Litice: Polata, Pecháček, Uhlíř, Kozák, Matoušek, Čvančara, Benda, Kordík, Heger, Karnold, Jirka.

Bolevec: Sůva – L. Houška, M. Houška – Štětina, Zuna, Zajíc.