Oba celky získaly už podruhé v historii mistrovské tituly ve stejném roce (2021 a 2023), proto se triumf rozhodly oslavit tentokrát společně se svými fanoušky. „Přijďte se společně s námi pobavit a užít si zábavný podvečer,“ lákají diváky, pro které je připraveno 300 piv zdarma. „Chceme si užít zábavný podvečer s fanoušky, dát jim možnost setkat se s hráči, a především se také chceme rozloučit s těmi, kteří náš klub po sezóně opustí,“ upřesnil Jan Štochl, sportovní ředitel Talentu Plzeň. S jeho dresem se bude loučit dlouholetá opora Michal Tonar, ale také Daniel Režnický, Tomáš Nejdl a Jan Chmelík.

„Čeká nás těžký soupeř, který střílí hodně branek, ale i hodně inkasuje, takže očekávám ofenzivní duel. Mají silné pivoty, přes které si pomáhají, musíme je uhlídat," kontroval odlehčeným tónem Tomáš Vnuk, futsalový reprezentant v barvách Interobalu Plzeň. „Kdy jindy by měli fanoušci přijít, než na derby dvou nejlepších plzeňských týmů," doplnil Tomáš Vnuk.

Už v pět hodin odpoledne se otevře městská hala pro fanoušky. Pět minut před výkopem exhibičního futsalového zápasu dojde na představení posil obou týmů a rozloučení s hráči, kteří končí. V 18.30 hodin celou akci završí autogramiáda a možnost focení s poháry.