Slavia VŠ Plzeň – Most 9:1 a 7:17

Slavii se podařilo hned v prvních dvou směnách bodovat a dostat soupeře pod tlak. Postupným přidáváním bodů a bezchybnou obranou bylo utkání ukončeno předčasně po pěti směnách, kdy jeden ze soupeřů vede o více než sedm bodů. Slávisté tak oslavili návrat mezi elitu vítězstvím, pokřtili novou sadu dresů a hlavně potěšili předvedeným výkonem.

Ve druhém duelu soupeř výrazně zlepšil výkon na pálce a hned v první směně třikrát skóroval. Domácím se hned v dohrávce podařilo odpovědět čtyřmi body. Za stavu 7:8 v páté směně Mostečtí po nekompromisní střelbě zaznamenali devět doběhů a rovněž předčasně ukončili utkání.

Slavia VŠ Plzeň – Chomutov 3:4 a 3:8

V utkání začal nadhazovat domácí Svoboda a dařilo se mu pálkařské snahy soupeře eliminovat. Po tvrdém odpalu ve třetí směně získala Slavia dva body. Skóre 2:0 vydrželo až do začátku šesté směny, na zisk bodu soupeře dokázali domácí odpovědět – 3:1. Pak ale neustáli útok soupeře a Chomutov srovnal na 3:3. Po nechyceném nadhozu hosté přidali čtvrtý bod, který se po neúspěšném posledním útoku slávistů ukázal jako vítězný.

Ve druhém zápasu se hned v prvním útoku ujali domácí vedení 2:0, soupeř brzy vyrovnal. V polovině zápasu byl stav vyrovnaný 3:3. Pátý útok hostů přinesl rozhodující náskok. Na pět bodů již domácí nenašli odpověď a duel po sedmi odehraných směnách skončilo výsledkem 3:8.