Nejprve hostili Hladové hrochy ze Sezimova Ústí,se kterými po prvním kole sdíleli první místo v tabulce. Boj o vedoucí místo slávistům nevyšel, když oba zápasy prohráli. V neděli proti Ledenicím první zápas těsně prohráli, ve druhém po zlepšeném výkonu konečně slavili jasnou výhru.

Slavia VŠ Plzeň – Sezimovo Ústí 8:12

Již v první směně bylo vidět, že hosté přijeli do Plzně dobře připraveni. Jejich druhý pálkař otevřel zápas dvoubodovým homerunem. Slavia se ale nenechala rozhodit, v každé směně získávala body a po třetí směně vedla 4:2. Až na začátku čtvrté směny se soupeřům podařilo srovnat stav na 4:4, Slavia však vzápětí přidala pátý bod. Až do sedmé směny bylo v zápase k vidění mnoho pěkných akcí a zákroků a tato směna začínala za stavu 8:7 pro Plzeň. Soupeř však srovnal skóre a v následujícím prodloužení se mu podařilo získat čtyři doběhy. Domácí už nedokázali odpovědět a zápas skončil po osmé směně vítězstvím hostů.

Slavia VŠ Plzeň – Sezimovo Ústí 3:10

Do druhého zápasu nastoupili hráči Sezimova Ústí se stejným útočným nasazením jako na konci prvního zápasu. Od první směny získávali bod za bodem a domácím dovolili bodovat až v páté směně, kdy Slavia získala první doběhy a snížila na 3:10. Tento bodový stav vydržel až do sedmé směny. Hosté si tak z Plzně odvezli dvě výhry a udrželi první místo v tabulce.

Slavia VŠ Plzeň – Ledenice 7:8

Celek Žraloků z Ledenic od prvního nadhozu zahájil utkání aktivně a poměrně nečekaně získal čtyřbodový náskok. Plzeňané nedokázali reagovat a první bod si připsali až v dohrávce třetí směny. Na první bod domácích však Ledenice odpověděly dalšími třemi body a ujaly se vedení 1:7. Hráčům Slavie se však podařilo v dohrávce páté směny po skvělé pálce a výborné práci na metách stáhnout šest bodů a srovnat stav na 7:7. Přes velké úsilí domácího týmu soupeř získal v šesté směně bod, který se nakonec ukázal jako vítězný.

Slavia VŠ Plzeň – Ledenice 18:8

Druhý zápas byl od začátku opět velice vyrovnaný, až do druhé směny žádné z mužstev nebodovalo. To se hostům podařilo na začátku třetí směny, kdy získali první dva body. Hráči Slavie však už v těžkém víkendu nechtěli zůstat bez bodů, a tak se z posledních sil vrhli do útoku. Na soupeřovy body odpověděli skvěle umístěnými odpaly všech hráčů a na konci dohrávky třetí směny vedli již 9:2. Ve čtvrté směně se hosté pokoušeli o zvrat a pěti doběhy korigovali stav na 9:7. Slavia však udržela vývoj utkání pod kontrolou, v každé další směně přidala body a zápas skončil v dohrávce šesté směny výhrou domácího týmu desetibodovým rozdílem.