V posledním podzimním kole I. NHbL zdolaly Dobřany celek Opavy, Litice v podlehly po samostatných nájezdech Svítkovu a Třemošná těsně podlehla Poličce.

Snack Dobřany – SHC Opava 4:3 (2:3, 1:0, 1:0)

Branky Dobřan: V. Šlehofer ml., Kopta, Pokorný, J. Kovářík.

Před zápasem měly oba týmy na svém kontě stejně bodů, vyrovnanost se potvrdila i během utkání.

„Po dvou hrubkách jsme už v 7. minutě prohrávali 0:2. Dokázali jsme však rychle srovnat stav, ale ještě před první přestávkou šel soupeř znovu do vedení. V druhé části se typickým způsobem prosadil Michal Pokorný a dorovnal skóre. V závěrečné části po sérii neproměněných gólovek na obou stranách po krásném sólu v oslabení vstřelil rozhodující branku Jan Kovářík a my jsme proti kvalitnímu protivníkovi vydolovali tři body. Hra však v našem podání trochu skřípala, malinko se k nám přiklonilo štěstíčko, ale šli jsme mu naproti," zhodnotil zápas trenér Václav Šlehofer starší.

Plzeň-Litice – Svítkov 3:4 ss (2:1, 0:0, 1:2 – 0:1)

Branky Litic: Tůma, Voves, Rybář.

Souboj dvou celků středu tabulky se vyvíjel pro domácí tým příznivě, ale nakonec Litice braly jen bod.

„Nebyli jsme úplně kompletní, přesto jsme ještě osm minut před koncem vedli 3:1. V závěru jsme ale chybovali a výhru hostům doslova darovali. Náš výkon nebyl špatný, ale výsledek je velkým zklamáním, je to úplně zbytečná porážka," byl po utkání zklamán vedoucí mužstva Martin Kastner.

Tatran Třemošná – Polička 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Branky Třemošné: Toman, Stráský.

„Odehráli jsme podobný zápas jako před týdnem. Soupeř nastoupil s obrannou taktikou a důrazem v osobních soubojích. S tím jsme se bohužel v první polovině střetnutí nedokázali vyrovnat a prakticky se nedostali do šancí. Tři body ze tří domácích zápasů je pro nás málo, ale pokud nedokážeme hrát se stejným nasazením po celý zápas, tak budeme mít problémy i v jarních utkáních," řekl trenér Třemošné Viktor Vodrážka.

Ostatní výsledky: Teplice – Suchdol n. L. 2:1 ss (0:1,0:0,1:0 – 1:0), Nové Strašecí – Přelouč 1:6 (1:1,0:3,0:2), Ml. Boleslav – SK Jihlava 3:2 (1:0,1:1,1:1), Kelti Beroun – Č. Třebová 6:1 (1:1,1:0,4:0), CSKA K. Vary – Chlumec n.C. 2:6, Most – J. Hradec 5:6 (2:1,0:4,3:1)