Největším favoritem turnaje byl reprezentační výběr mužů ČR, hodně se čekalo od slovenského Ružinov Bratislava nebo finalisty extraligy HBC Alpiq Kladno. Dobřanští patřili spíše k outsiderům, ale nakonec se prezentovali kvalitní hrou a konečné šesté místo lze hodnotit kladně.

„Měli jsme možnost porovnat rozdíly mezi našim mladým kádrem a kvalitními týmy z ČR a Slovenska. Kluci bojovali jako lvi a nezalekli se silnějších soupeřů. Určitě nás ale čeká ještě hodně práce. Asi je také na místě říci, že i vinou zranění jsme nebyli kompletní. O to více jsme chtěli, aby se rozehráli i další hráči a to se povedlo. Ceníme si výhry nad extraligovým Ústím nad Labem, ale také výborného zápasu s bratislavským Ružinovem, který jsme sice smolně prohráli 1:2, ale tam si kluci sáhli opravdu na své dno," zhodnotil účast hokejbalistů Snacku trenér Václav Šlehofer starší.

„Máme za sebou kvalitní herní přípravu. Z turnaje odjíždíme s konečnou šestou příčkou a dobrým pocitem. Nechali jsme pod sebou Ústí nad Labem a Slovan Bratislava, a to je velmi cenné," dodal dobřanský kouč.

O víkendu čeká hráče Snacku již první mistrovský zápas, v neděli zahájí boje v I. NHbL v Přelouči.

Konečné pořadí: 1. Česká republika, 2. Leaders Ružinov Bratislava, 3. HBC Alpiq Kladno, 4. HBC Nové Strašecí, 5. TJ Kovo Praha, 6. TJ Snack Dobřany, 7. Elba Ústí nad Labem, 8. HBT Slovan Bratislava.